Çocuk Kitapları

Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Pdf indir

Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2018 nolu ISBN numarasına sahip Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları kitabının yazarı Hanzade ServiKaramel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Dünyanın en gülünç öykü okuluna kaydınızı yaptırmak için acele edin!

Edebiyatımızın üretken yazarlarından Hanzade Servi’nin yeni kitabı Karamel Kokulu Öykü Okulu, esin perinizi uyandırıp sizi öykü yazmaya teşvik edecek ilham verici bir kılavuz.

Yazmaya heves edip bir türlü nereden başlayacağına karar veremeyen 9 yaş ve üzeri okurların yolunu ışıtacak bu renkli başvuru kitabı, çeşitli ipuçları ve keyifli alıştırmalar eşliğinde, öykü yazmaveyair zihinlerdeki bütün sorulara açıklık getiriyor.

Mert Tugen’in kişiliğistik desenleriyle renklenen Karamel Kokulu Öykü Okulu, yalnızca öyküyle sınırlı yetinmeyip, işi büyütüp ileride kitap yazmak isteyen geleceğin yazar adaylarına, yazıp bitirdikleri kitabın hangi aşamalardan geçeceği ve nasıl yayınlanacağı ile alakalı ufak ayrıntılar da sunuyor.

Öykü yazmayı çok istiyor ama bir türlü kalemi eline almaya cesaret edemiyor musun? Belki de çoktan yazmaya başladın ama ilhamın tavuklarla dans etmeye kaçtığı için öykünün sonunu getiremiyorsun. Sahi, bir öyküye başlamadan önce hangi çalışmaları tamamlamalı? Karakterleri neye göre seçmeli? Nasıl bir başlık bulmalı? Peki, ya okurlar? Neyi sever, neyi sevmezler?.. Yazmakla alakalı aklına takılan bütün sorularına yanıt bulabilmen için Karamel Kokulu Öykü Okulu’na kayıt yaptırman yeterli! Ne duruyorsun! İlhamın saat kaçta geleceği belli olmaz. Yoksa olur mu?..

Mizahtan beslenen betimlemelerle, eğlendirirken bilgilendiren bir içerik sunan Karamel Kokulu Öykü Okulu, çocukların hayal gücünü esnetecek ve onları yazmaya yönlendirecek alıştırmalarıyla bu türde yayımlanmış diğer bütün kitaplardan ayrışıyor.

Hanzade Servi’nin, kitabın sonunda okurları için hazırladığı sürpriz, içindeki yazarı yeni keşfetmiş veya çok yakında zamanda keşfedecek olan çocukları yaratıcılığın sınırlarında kalem sallayacakları coşkulu bir öykü deneyimine davet ediyor…

Etiketler: Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Pdf oku , Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları pdf indir yandex, Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları pdf oku özet, Karamel Kokulu Öykü Okulu Hanzade Servi Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button