Çocuk Kitapları

Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Pdf indir

Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları Kitabı 40 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları kitabı 16.50×23.50 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Angeliki DarlasiKanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Sevginin gücü neleri değiştirebilir?

Kanatlı Ağaç, Yunan yazar Angeliki Darlasi’den sevginin gücü üzerine bir hikâye…Göz alabildiğine uzanan bir ovanın ortasında tek başına bir ağaç yaşamaktadır. Ağacın yalnızlığını ve kaderini değiştirecek ise mini minnacık bir kuştur. Lakin ağaç da ufak kuşun yaşamını değiştirecektir.

İris Samatzi’nin resimlediği, Fulya Koçak’ın Türkçeye çevirdiği bu masal ve mucizenin iç içe geçtiği, gülümseten hikâyeyi okumaya hazır mısınız?

Etiketler: Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Kanatlı Ağaç Angeliki Darlasi Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button