En Çok Okunan Kitaplar

Kan Varsa Stephen King Pdf indir

Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitabı 432 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar kitabı 13.50×21.50 cm‘dir. Haziran 2021 nolu ISBN numarasına sahip Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar kitabının yazarı Stephen KingKan Varsa Stephen King Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Kan varsa haber de mevcuttur…
Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansında günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibneynin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Hollynin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancıydı.
Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.

Etiketler: Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Pdf oku , Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar pdf indir yandex, Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar pdf oku özet, Kan Varsa Stephen King Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button