Çocuk Kitapları

Jane Eyre Charlotte Bronte Pdf indir

Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arkadaş Yayınları aracılığıyla çıkarılan Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları Kitabı 80 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 14.00×21.50 cm baskı ile çıkan Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları kitabı Nisan 2019‘dir. 9786057921154 nolu ISBN numarasına sahip Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları kitabının yazarı Charlotte BronteJane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları Kitabı Pdf indir

Küçük yaşta anne ve babasını kaybeden Jane Eyre, onu hiç sevmeyen ama eşinin vasiyeti üzerine bakımını üstlenen yengesi Bayan Reed ile birlikte yaşamaktadır. Kuzenleri aracılığıyla da kötü muamele gören Jane katı kaideleri olan bir yatılı okula gönderilir. Burada zor koşullar altında geçirdiği 10 yılın ardından aynı okulda öğretmen olarak çalışmaya başlar. Lakin Jane artık yaşamına değişik bir yerde devam etmek ister. Bunun için gazeteye dadılık ilanı verir ve ardından Bay Rochester’ın malikânesinde, kızı Adele’in dadısı olarak çalışmaya başlar. Çok geçmeden buradaki güvenli ve huzurlu yaşamına alışan Jane, malikânenin gizemli efendisine âşık olur. Lakin hayat Jane’in karşısına hiç beklemediği zorluklar ve acılar çıkarmaya sürecektir. Bakalım Jane Eyre sonunda mutluluğu yakalayabilecek mi?

 

Etiketler: Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları Pdf oku , Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları Pdf kitap indir, Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları pdf oku ücretsiz, Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları kitap indir ücretsiz, Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları pdf indir yandex, Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları pdf oku özet, Jane Eyre Charlotte Bronte Arkadaş Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button