Ekonomi Kitapları

İş Yerinde Psikolojik Taciz – Mobbing, Pınar Tınaz, PDF İndir

İş Yerinde Psikolojik Taciz – Mobbing, Pınar Tınaz, PDF İndir, e-kitap bölümümüzde İş Yerinde Psikolojik Taciz – Mobbing, Pınar Tınaz, PDF İndir başlığı ile kitap özetini paylaştık. İş Yerinde Psikolojik Taciz – Mobbing, Pınar Tınaz, PDF İndir kitabın detayları yazımızda.. 

İş Yerinde Psikolojik Taciz – Mobbing, Pınar Tınaz, PDF İndir

Pınar Tınaz, İş Yerinde Psikolojik Taciz, Mobbing, PDF, indir oku, Doç. Dr. Tınaz’ın kitabının satırları içinde hukukçuları ve özellikle de yasa koyucuyu vazifeye çağıran bir mesaj da okunmaktadır. İstatistiki veriler, diğer tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemiz çalışma yaşamında da mobbing veya psikolojik taciz olgusunun yaygınlığına işaret etmektedir. Bu olgu ile mücadelenin en önemli araçlarından bir diğeride, hiç şüphesiz, hukuk normları olacaktır.

“İşyerinde psikolojik taciz (senedirkaçır, mobbing) konusunun senelerdan beri ülkemizde tanıtılmasını, ulusça farkındalık düzeyinin artırılmasmı, mücadele metotlarınin açıklanmasını bilim insanlığı ve etiğinin gereği olarak gönüllü üstlenmiş bir kişi olmam sebebiyle, bu hususta yazmış olduğum ilk kitabımın, üçüncü kez baskıya girmesi, kısmen de olsa hedefine ulaşmış bir akademisyen olarak bana onur vermektedir.” Pınar Tınaz

Engelleme, çatışma yaratan önemli etkenlerden biridir. Amaçlarına ulaşmayı, kendine ilke edinmiş bir birey, başkası aracılığıyla engellendiğini gördüğünde kendini bir çatışma sürecinin içinde bulabilir.

İş Yerinde Psikolojik Taciz – Mobbing PDF

Dosya Boyutu 8 MB

 

Related Articles

Back to top button