Çocuk Kitapları

İnteroğlan Zamanda Kayboluş Pdf indir

İnteroğlan Zamanda Kayboluş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan İnteroğlan Zamanda Kayboluş kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Esen tarafından kaleme alınan İnteroğlan Zamanda Kayboluş isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. İnteroğlan Zamanda Kayboluş kitabını 9786053701088 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İnteroğlan Zamanda Kayboluş pdf oku indir.

İnteroğlan Zamanda Kayboluş pdf indir

Herkese Merhabalar Arkadaşlar,
Zamanda yolculuk maceralarım bu kez istediğimden farklı gerçekleşti. Lakin bundan da çok keyif aldım. Çünkü nereye gideceğinizi bildiğiniz bir yerde çok sürpriz olmuyor. Lakin, bilmediğiniz yerlere gittiğinizde hem çok daha maceralı, hem de faydalı oluyor.
Kitabı okuduğunuzda göreceksiniz: Aklımdan geçmeyen yerlere gittim ve yine düşünsem aklıma gelmeyecek insanlarla tanıştım. Tabi, çok korktuğum, artık evime dönemeyeceğime inandığım anlar da oldu. Zorluklar yaşadım. Ama şimdi yine ailemin yanındayım. Evime, şehrime, ülkeme, sizlerin arasına geri döndüğüm için çok mutluyum…
Hem biliyor musunuz, biz eve dönemeyince evde neler olmuş? Babam yaptıklarımızı öğrenmiş… Acaba bu iyi mi olmuş, yoksa…
Sizi seviyorum arkadaşlar…

İnteroğlan Zamanda Kayboluş kitap özeti

İnteroğlan Zamanda Kayboluş pdf oku

İnteroğlan Zamanda Kayboluş Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button