Edebiyat Kitapları

İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap Pdf indir

İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İndigo Yayınları aracılığıyla çıkarılan İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap Kitabı 92 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap kitabı 13.00×20.00 cm‘dir. Şubat 2019 nolu ISBN numarasına sahip İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap kitabının yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoyİnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap PDF indirebilirsiniz. 

İnsan Neyle Yaşar? Lev Nikolayeviç Tolstoy İndigo Kitap Kitabı Pdf indir

Rus edebiyatçı Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar?’da bulunan hikâyeleriyle büyük bir yazar olmasının bunun yanında, topluma ayna tutarak filozof ve eğitimci kimliğini de öne çıkartır. Tolstoy’un bu eseri, her zamanda güncelliğini koruyan bir kaynaktır.

Kitapta bulunan tüm hikayeler insanın özündeki iyilik, açgözlülük, hırs ve her anlamda birleştirici bir güç olan sevgi kavramlarını ele alır. Bunun yanı sıra, genç yahut yaşlı tüm okuyuculara, kendine bir adım dışarıdan bakabilme ve yaşamın belki de en mühim sorularını sorabilme olanağı sunar. İnsanın içinde ne mevcuttur? İnsana ne verilmemiştir? İnsan neyle yaşar?

 

Related Articles

Back to top button