Akademik Kitaplar

İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Pdf indir

İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gece Akademi aracılığıyla çıkarılan İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Kitabı 67 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Nisan 2019 nolu ISBN numarasına sahip İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler kitabının yazarı Yalçın Güdenİngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler PDF indirebilirsiniz. 

İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Kitabı Pdf indir

Yalçın Güden, Sivas’ın Gökçebostan mahallesinde bir işçi ailesinin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı.

İlk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamlayan yazar, liseyi İstanbul’da, lisansını ise Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde Ankara’da tamamlamıştır. Genel İşletmecilik – Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans’ını İstanbul’da edinen Yalçın Güden, çeşitli üniversitelerde okutmanlık görevinden sonra üst düzey yöneticilik yapmış ve halen eğitim, dil ve dil öğretimi üzerine çeşitli araştırmalar yapmakta ve Eğitim Teknolojisi alanında doktora eğitimi almaktadır. Yazarın bu kitabı, İngilizce öğreniminde pratik önermelerde bulunan sınıf içi pratik çalışmaları da kapsayan, öğrenmeyi öğreten bir kitaptır.

Büyük bir uğraştan sonra yaşanan bu kitap, hemen hemen 32 yıllık eğitimcilik yaşamımda öğrencim olmuş onbinlerce gencin eseridir aslında. Çünkü onlar olmasa bu ilhamı alamaz ve bu kitabı görülmektediramazdım. Çalışkan, tembel, suskun, konuşkan tüm öğrencilerim bana bir ilham verdi. 7’den 70’e diyemesem de 6 yaşından 55 yaşına kadar öğrencilerim oldu. Özellikle 55 yaşındaki işadamı bir öğrencim, “İleri yaşlarda İngilizce öğrenilmez.” önyargısını da bozan, başarılı bir örnekti., beslenme şekilleri ve dahi sindirim sistemi vb. ile ilgili malumat da edinilebilecektir.

Etiketler: İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Pdf oku , İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler Pdf kitap indir, İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler pdf oku ücretsiz, İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler kitap indir ücretsiz, İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler pdf indir yandex, İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler pdf oku özet, İngilizce Öğrenme Yöntemleri İngilizce Öğrenenler İçin Pratik Bilgiler kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button