Akademik Kitaplar

İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Pdf indir

İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Akademisyen Kitabevi aracılığıyla çıkarılan İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Kitabı 114 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Haziran 2019 nolu ISBN numarasına sahip İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi kitabının yazarı Metin Yenigünİlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Kitabı Pdf indir

İlk yardım eğitimler kullanılmak üzere güncel ve pratik bilgiler kapsayacak biçimde hazırlanmıştır. Hem bir başucu ve hem de bir ders kitabı olarak siz değerli okurlarımıza sunmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Bu kitabı okuyarak bilgi edinebileceğiniz gibi yanınızda taşıyabilir ve gerekli durumlarda başvurabilirsiniz. İlk yardıma ilişkin temel bilgi ve uygulamaları içeren bu kitap; ilk yardım eğiticileri, ilk yardım dersi alan bölümler yanında ilk yardım hususunda bilgi sahibi olmak isteyen herkes için hazırlanmıştır.

İçindekiler;

Acil Durumlarda Aranması Gereken Telefonlar
İnsan Vücudu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler
Genel İlkyardım Bilgileri
Hasta/Yaralının ve Olay Yerinin Değerlendirilmesi
Temel Yaşam Desteği
Kanamalarda İlkyardım
Yaralanmalarda İlkyardım
Yanık, Donma ve Sıcak Çarpmalarında İlkyardım
Kırık, Çıkık ve Burkulmalarda İlkyardım
Bilinç Bozukluklarında İlkyardım
Zehirlenmelerde İlkyardım
Hayvan Isırmalarında İlkyardım
Göz, Kulak ve Buruna Yabancı Cisim Kaçmasında İlkyardım
Boğulmalarda İlkyardım
Hasta/Yaralı Taşıma Teknikleri
İlkyardım Çantaları
İlkyardım Yönetmeliği

Etiketler: İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Pdf oku , İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi Pdf kitap indir, İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi pdf oku ücretsiz, İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi kitap indir ücretsiz, İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi pdf indir yandex, İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi pdf oku özet, İlk Yardım Metin Yenigün Akademisyen Kitabevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button