Pdf Kitap

İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore PDF indir

İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore, pdf kitap bölümümüzde 2010 senesinde kaleme alınan İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore kitabını sizlerle paylaştık. İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore kitabının detayları..

İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore – Özeti

İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore

İki Kılıç (Avcının Kılıçları 3.kitap) – R. A. Salvatore

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2010
Eklenme: Şubat 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 472
Yazar: R. A. Salvatore
190

Mithril salonu düşmedi ama dünyanın omurgası tamamen orklarla kaplı. Drizzt kralın peşinde. Sonlara kadar dostlarının öldüğünü sanıyor. Finalde herşeye rağmen mutlu gelişmeler var. Savaş, ihanet, hırs, politika, aşk,dostluk… Herşey mevcut. Tabi drizzt de eklenince keyifle okunuyor.

Dağlara hükmeden orklar,Bataklıları saran troller, Ve hızla akan zamanın, büyüyen savaşın, Dağların, çelişkilerinin gölgesinde bir drow…

Mithril Salonu kuşatma altına alınmış, Nesmé istila edilmiş; öyle ki kuvvetli Gümüşay bile destek arar duruma gelmiş…

Güçlü, akıllı, tanrısal güçlere sahip kralları aracılığıyla deliklerinden çıkan binlerce yağmacı orkun yakıp yıktığı bölge halkları; giderek büyüyen tehlikeye karşı müttefik arayışlarına girişirler.

Avcı kimliğindeki yalnız drow içinse karar verme zamanı gelmiştir…

Dostlarının öldüğünü düşünen Drizzt kendini avcının çılgınlığına kaptırmıştı. Orklarin peşine düşmüş iken aykorusu elflerinden ikisi ile yüz yüze kalıyor.Yeni dostları Drizzt ‘in avcı çılgınlığına çözüm bulabilecekler mi ?

Giriş Özeti

 Cüce mağaralarının arsız karanlığında meşale ışığı bi hayli yetersiz kaldı. Delly Curtie’nin gözlerini ve boğazını yakan puslu hava, geniş odayı dolduran bireylerin şikayetleri ve homurdanmaları kadar rahatsız ediciydi. Vekilharç Regis merhametli davranmış ve güney seferlerinde zalim Kral Obould ile orkları aracılığıyla yağmalanıp kendilerine sığınan bu iyilikten anlamaz insanlara hatırı sayılır sayıda oda vermişti.

Delly kendine bu halka karşı fazla ön yargılı davranmaması gerektiğini hatırlattı. Hepsi bi hayli fazla kayıp vermişti. Üstelik çoğu katledilen ailelerinden geriye kalan son bireylerdi. Hatta kendileri tamamen talan edilen koca bir toplumdan geriye kalan son üç kişiydi!

Regis ve Bruenor ne kadar uygun kılmaya çalışsa da içinde bulundukları koşullar pek de insanlara göre değildi.

Bu düşünce Delly’i bi hayli fazla sarstı, arkasını dönüp çocuğuna baktı. Beşiğin içindeki Colson sonunda uyuyordu. İncecik bedeni silahlarla kuşatılmış, İncecik bedeni silahlarla kuşatılmış,saman saçlı, büyük bir kaybın yarattığı ağırlıkla çöken gözlere sahip bir kadın Cottie Cooperson, çocuğunun yanında rahatsız uykusunda, göğsünü sıkıca saran kollarıyla ileri geri sallanıp duruyordu.

Delly, onun, katledilen çocuğunu düşündüğünü biliyordu……

Bir önceki yazımız olan Nefret Oyunu – Sally Thorne başlıklı kitabımızda Nefret Oyunu Sally Thorne ekitap indir, Nefret Oyunu Sally Thorne ekitap oku ve Nefret Oyunu Sally Thorne pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button