Çocuk Kitapları

Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Pdf indir

Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arkadaş Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları Kitabı 400 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları kitabı 14.00×21.50 cm‘dir. Nisan 2020 nolu ISBN numarasına sahip Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları kitabının yazarı Cornelia FunkeHırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları Kitabı Pdf indir

Demek şu Hırsızlar Kralı sensin,” dedi yabancı usulca. “Eh peki, yüzünü göstermek istemiyorsan maskeyi çıkarma; ama ben böyle de çok genç olduğunu görüyorum.” (Arka Kapak Yazısı)

Hırsızlar Kralı, Alman yazar Cornelia Funke aracılığıyla kaleme alınmış ödüllü bir fantastik çocuk edebiyatı örneğidir. Kitap, Prosper ve Bo adlarındaki iki yetim kardeşin macerasıni masalsı öğelerle anlatıyor. İki kardeş, Venedik’te sokak çocukları çetesi aracılığıyla himaye altına alınıyor. Prosper ve Bo, girdikleri bu yeni grubun içinde kendilerini evlerinde hissediyorlar. Lakin dedektif ve teyzeleri yüzünden iki kardeşin Venedik’teki yeni hayatları pek de kolay olacağa benzemiyor. Bu heyecan verici hikâye, her yaşa hitap eder nitelikteki bir fantastik edebiyat kitabı olarak karşımıza çıkıyor.

Etiketler: Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları Pdf oku , Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları Pdf kitap indir, Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları pdf oku ücretsiz, Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları kitap indir ücretsiz, Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları pdf indir yandex, Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları pdf oku özet, Hırsızlar Kralı Cornelia Funke Arkadaş Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button