Edebiyat Kitapları

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) Pdf indir

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16.07.2020 sayfadan oluşan Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) kitabı Indian Fairy Tales olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli kitap Suheyla Sancar dilinde ve TÜRKÇE ebatındadır. Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını Joseph Jacobs numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir.

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir

Hint Masalları, binlerce senedir dünyanın dört bir köşesini büyülemeye ve bütün insanlara ilham vermeye devam eden kadim Hint kültürünün inceliklerini görülmektediran masallardan oluşuyor. Dünyanın en eski edebî eserlerinden Kelile ve Dimne’nin dünyaya geldiğu topraklara ait masalların bulunduğu bu kitapta; “Leyla ile Mecnun”, “Prens ve Fakir” gibi aşina olduğunuz anlatıların en yalın hâllerine rastlayacak, “Geveze Tosbağa” ile gülümseyecek, “Kuzucuk” masalıyla merhametin erdemli bir yaşamın olmazsa olmazı sayıldığını bir kez daha hatırlayacaksınız. 
Kötülüğü temsil eden ifritlerin, bongaların bütün uğraşlarına rağmen iyiliği alt edemediği bir dünya, Hint Masalları’nda sizi bekliyor.
 

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) kitap özeti

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button