Çocuk Kitapları

Hilda ve Hayalet Gemi Pdf indir

Hilda ve Hayalet Gemi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786057107671 sayfadan oluşan Hilda ve Hayalet Gemi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Stephen Davies tarafından kaleme alınan Hilda ve Hayalet Gemi isimli kitap 18.04.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Hilda ve Hayalet Gemi kitabını Sapo Lendario numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hilda ve Hayalet Gemi pdf oku indir.

Hilda ve Hayalet Gemi pdf indir

Trolberg Limanı’nda gemiler ortadan kayboluyor ve kimse nedenini bilmiyor. Mavi saçlı kahramanımız Hilda, bu gizemli olayı çözmek için kolları sıvıyor. Ahşap Adam ve Frida ile birlikte denize açılan Hilda, Kazan Adası’nda kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Üstelik tüm bunlar olurken öte yandan da Trolberg yok olma tehlikesi ile yüz yüze! Hilda ve dostları, ev ruhundan bozma bir yaratığı alt edip var güçleriyle şehri bu felaketten korumaya çalışıyorlar. 
 
Serinin beşinci kitabı Hilda ve Hayalet Gemi, okurlarına keyifli ters köşeler, birbirinden enteresan yaratıklar ve sürprizlerle dolu bir macera sunuyor.

Hilda ve Hayalet Gemi kitap özeti

Hilda ve Hayalet Gemi pdf oku

Hilda ve Hayalet Gemi Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button