Bilim Kurgu Kitapları

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss PDF indir

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss, pdf kitap bölümümüzde Mart 2013 senesinde kaleme alınan Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss kitabını sizlerle paylaştık. Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss kitabının detayları..

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss – Özeti

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss

Hiç Yoktan Bir Evren – Lawrence M. Krauss

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Mart 2013
Eklenme: Eylül 12th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 256
Yazar: Lawrence M. Krauss
994

“Neden Hiçbir Şey Olmayacağına Bir Şey Var?

“Son senelerda bir dizi göz alıcı kavrayış ve hayret verici keşif evreni sarstı, Lawrence Krauss da bütün bu gelişmelerin göbeğindeydi.
Krauss her zamanki canlılığıyla, bu dikkat çekici hikayeyi dikkat çekici derecede anlaşılır kılmış.

Zirveye tırmandığınız noktada varoluşun büyük sorusuna, “Neden hiçbir şey olmayacağına bir şey var?” sorusuna verilmiş cesur bir bilimsel yanıtla karşılaşacaksınız.”
-Frank Wilczek-

Darwin’den bugüne yazılmış en önemli bilimsel kitap. Türlerin Kökeni’nin doğaüstücülüğe indirdiği ölümcül darbeyi, Hiç Yoktan Bir Evren kozmoloji alanında yapıyor.”
-Richard Dawkins-

Krauss, kısmen muzipliği aracılığıyla, astrofizik bölgesindeki en zorlu fikirleri, alan dışından okurların anlayabileceği biçimde sunmak gibi ender bulunan bir yeteneğe sahip.
-San Francisco Chronicle-

“Fizikte gelinen son noktaveyair müthiş bir kılavuz. Ayrıntılı ama açık bir dille kaleme alınmış, titiz ama sıkıcı değil. Krauss’un gayet güzel açıkladığı üzere uzay ve zaman gerçekten de hiçbir şeyden, hiçlikten doğmuş olabilir. Muhteşem bir kitap.
-New Scientist-

Bilgilendirici olduğu kadar keyifli ve şakali. İlginç olduğu kadar ikna edici.
-Publishers Weekly-

Bir önceki yazımız olan Einstein’ın Düşleri – Alan Lightman başlıklı kitabımızda Einstein’ın Düşleri pdf indir, Einstein’ın Düşleri pdf oku ve Einsteinın Düşleri ekitap indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button