Bilgisayar Kitapları

Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Pdf indir

Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pusula Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Kitabı 714 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Mayıs 2021 nolu ISBN numarasına sahip Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık kitabının yazarı Sefer AlganHer Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Türkiyenin en fazla satan C# kitabı!
Sefer Alganın Her Yönüyle C# kitabı 19. baskısına ulaştı. Türkiyenin açık ara en fazla satan C# kitabının başarısı, yazarın geniş bir şekilde ve kapsamlı anlatımına, konuya hakim bir biçimde herkese hitap edebilmesine dayanıyor. Her baskısında geliştirilen ve güncellenen Her Yönüyle C#, 19. baskısıyla C# 6.0 için benzersiz bir başvuru kaynağı halini aldı. Kitabın en mühim özelliği, yalnızca C# için değil, genelde programlama teknikleri ve yazılım geliştirme stratejileri için de güvenilir bir kılavuz olması.

%100 Nesne Yönelimli Programlama Dili C# İçin Temel Kılavuz… NET platformu için sıfırdan geliştirilen bir dil olan C#, kendinden önce gelen gözde programlama dilleri C, C++ ve Java dillerinin en etkili ayrıntı kısmını bünyesinde barındırması yanında, bu dillerin hiç olmadıkları kadar da nesne yönelimli (object oriented) ve kolay öğrenilir bir dil. .NET platformu ile birlikte hızla tanınan ve yayılan C#, profesyonel yazılımcılar için uygun bir çözüm olarak karşımızda.

C#’ın uygulama desteği ise bi hayli geniş; konsol uygulamalarından, Windows tabanlı uygulamalara, ASP .NET desteğinden Web servisleri desteğine, Mobil uygulamalardan DLL yazımına kadar bir çok hususta C# dili kullanılabilirliği ile ön planda gözüküyor. Bütün bu konuların yanında Her Yönüyle C#, bellek yönetimi, exception handling, veritabanı yönetimi gibi ileri düzey programlama konularını da her yönüyle irdeliyor.
Sefer Algan’ın kaleme aldığı Her Yönüyle C# ile, .NET’in prensi olarak anılan C# dilini, hızla, basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yalın bir dille yazılan bu kitap, hem programlamaya yeni başlayanlar hem de hangi dille bağlayacağına karar veremeyenler için eksiksiz bir kılavuz. Profesyonel yazılımcılar ise bu kitabı mutlaka kitaplıklarında bulundurmalılar…

– Sefer Algan

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. C ve Sistem Programcıları Derneği’nde C ve C++ eğitimleri ile daha bilinçli yazılım daha da ilerletmeye başladı. Birçok programlama dili için web portalı özelliği taşıyan C#nedir?com (www.csharpnedir.com) sitesini kurdu. C, C++ ve C# dilleri ile genelde bağımsız uygulamalar geliştiren Sefer Algan birden çok özel çalışma grubunda bulunmaktadır. Algan, Sabancı Üniversitesinin IT Yüksek Lisans bölümünde C# ve .NET Mobil Uygulama dersleri vermektedir. Sefer Algan bunun yanı sıra Microsoft aracılığıyla verilen ve dünya çapında saygın bir ünvan olan MVP (Most Valuable Professional) ünvanını C# alanında üç kez art arda almıştır. Sefer Algan çalışma yaşamına bunun yanı sıra kurucusu olduğu BT Akademi’de kıdemli yazılım geliştirme danışmanı olarak devam ediyordir. Ona göre: “Bilgi çağında milletlerin özgürlük kavramı, yazılım sektöründe özgür olmaktan geçer.”

Etiketler: Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Pdf oku , Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık Pdf kitap indir, Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık pdf indir yandex, Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık pdf oku özet, Her Yönüyle C# 7.0 Sefer Algan Pusula Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button