Ekonomi Kitapları

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf PDF indir

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf, pdf kitap bölümümüzde Ocak 2010 senesinde kaleme alınan Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf kitabını sizlerle paylaştık. Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf kitabının detayları..

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf – Özeti

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Ocak 2010
Eklenme: Mart 17th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 298
Yazar: Nadia Volf
1.310

Kadınlar için yaşam boyu Sağlıklı,enerjik ve mutlu yaşama rehberi

Eski Çin’de hastalar iyileştikleri zaman hekimlere para öderlerdi. Böylelikle hastalıklarla baş edildiği sürece tıbbi tedavi ücretsiz duruma geldi. Bu davranışa insanları iten düşünce bir hekimin tek görevinin hastaları iyileştirmesi olduğuydu.

Batı tıbbı eğitimi almış olan Dr. Volf bunun yanı sıra geleneksel Çin tıbbı uzmanı. Doktorumuz bu kitapta her iki tıbbı da pratik bir biçimde birbirine kaynaştırdı.

Kadınlar için yaşam boyu formda, sağlıklı ve mutlu yaşama rehberini kaleme alan Dr. Nadia Volf işte bu görevden yola koyuldu. Dr. Volf elinizdeki bu rehberde yaşına, detaylarına ve bedeninin kapasitesine göre bütün kadınlara 20, 50 yahut 80 yaşlarında karşılaşacakları problemleri açık biçimde izah ediyor.

Sayıları 100’ü aşan egzersiz şekillerinin bunun yanında, akupunktur noktaları ve dijitopunktur sistemini de veren Dr. Volf, bütün kadınlara kendi vücut sağlıklarını kendi hakimiyetlerine almanın zamanının geldiğini dile getiriyor.

Nadia Volf tıp hekimliğinin bunun yanında bilim uzmanlığına da sahip. Leningrad Üniversitesi’nde nörofarmakoloji profesörü olan yazar Montpellier Tıp Fakültesi’nin üniversiteler arası akupunktur merkesinden de mezun oldu. Çin tıbbından esinlenen bir çok rehber Kitabı kaleme aldı.

Bir önceki yazımız olan Siz Kullanım Klavuzunuz (Daha Sağlıklı ve Daha Genç Bir Yaşam İçin Vücut Rehberiniz) – Mehmet Öz başlıklı kitabımızda Siz Kullanım Klıavuzunuz Mehmet ÖZ, Siz Kullanım Klıavuzunuz Mehmet ÖZ epub indir ve Siz Kullanım Klıavuzunuz Mehmet ÖZ epub oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button