Çocuk Kitapları

Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) Pdf indir

Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anonim tarafından kaleme alınan Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 24 cm ebatındadır. Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) kitabını 9786051214986 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf oku indir.

Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf indir

Masallar; bir milletin kültürüne, tarihine, zaman içinde var olan maddi ve manevi değerlerine tanık olmamızı sağlayan yegâne hazinelerdir.
 
Türk masalları; taşıdığı evrensel değerleri, sunduğu tarihsel ögeleri, aşıladığı iyi ahlak unsurları ile bu hazineler içinde zenginliği ile göze çarpmaktadır. Okurunu ayrı bir dünyanın içerisine çekerken; bu keyifli yolculuğu bir çok olumlu öğreti ile süslemektedir.
 
Billur Köşk Masalları; eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklarımıza hitap etmesinin bunun yanında, çocukluğuna özlem duyan ve göz ardı ettiği değerleri hatırlamak isteyen yetişkin okurlarımızın da elinden bırakamayacağı niteliktedir.

Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) kitap özeti

Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf oku

Helvacı Güzeli / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button