Pdf Kitap

Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna PDF indir

Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna kitabını sizlerle paylaştık. Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna kitabının detayları..

Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna – Özeti

Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna

Hele Bir 40’ı Çıksın – Serap Yeşiltuna

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Ekim 27th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 80
Yazar: Serap Yeşiltuna
2.656

Hele Bir 40’ı Çıksın bir annenin yaşamındaki en güzel, güzel olduğu kadar da sıkıntılı ve zor bir dönemi, daha mutlu geçirmek adına, yaşayanın ağzından ufak ipuçlarının verildiği bir kitap.

Anne ve bebek ikilisinin dokuz aylık bekleme sonrasında birbiriyle tanıştığı bu sürede, poblemlerin bilimsel ispatlara uygun ve akılcı bir biçimde çözümlenmesi, her ikisinin yaşam boyu fiziksel ve ruhsal sağlıkları için çok önemli.

“Hele Bir 40’ı Çıksın” lohusalık zamanındaki annenin yaşadığı poblemleri herkesin yaşadığını ve bu problemlerle yine de en iyi kendisinin başa çıkabileceğini, annenin o zamanda en fazla gereksinim duyduğu neşe ve eğlenceyle dolu bir anlatımla dile getiriyor.

– Prof. Dr. Ayşe Engin Arısoy (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı)

Yapılan araştırmalara göre, bebekli anneleri en fazla eleştirenler diğer bebekli anneler… Sosyal baskı, çağımızın sorunu. Bebek emdi mi emmedi mi, yedi mi, boyu uzadı mı, zayıf mı?

Bu bitmek bilmez sorular ve kıyaslamalar, anneleri bunalıma sürüklüyor. Peki, ama bu sancılı süreç nasıl geçer?

Serap Yeşiltuna, annelik duygusunu tarihle harmanlamış, lezzetli bir ilk kırk gün özeti sunmuş.

– Ömür Kurt (Hürriyet Gazetesi Aile Çocuk Yazarı)

Bir olayı en iyi kendisi yaşayan anlatır. Annelik gibi muhteşem bir olayı ise yalnızca anne olan anlatabilir. Hele bir de bu anne kendini ve kalemini ispat etmiş bir yazarsa, anlattıkları daha paha biçilmez olur.

Yol arkadaşı ve doktoru olarak yazarın annelik sürecine tanık olan ve kitabı ilk okuyan bireylerden biriyim. Hele Bir 40’ı Çıksın bilimsel gerçeklerin ışığında çok güzel bir anlatımla tüm anne adayları ve yeni doğum yapmış genç annelere tavsiye edeceğim rehber niteliğinde bir kitap olmuş.

Yeni kitapları ümit etmek hakkımız diye düşünüyorum, kutluyorum.

– Op. Dr. Tevfik Sipahi (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı)

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 80

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button