Çocuk Kitapları

Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf indir

Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Kitabı 80 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mayıs 2019 nolu ISBN numarasına sahip Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitabının yazarı Olivier de SolminihacHayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Gerçeklerle hayaller içinde su gibi bir yolculuk…

Neye Benzer Gelecek isimli kitabından tanıdığımız Fransız yazar Olivier de Solminihac’ın kaleme aldığı Hayalden Kaleler, çocukların kırılgan dünyasını müthiş bir incelikle görülmektediran şiirsel bir roman.

8 yaş ve üzerindeki çocukları ve ruhu hep çocuk kalan yetişkin okurları, ucu bucağı olmayan bir hayal denizinde yüzdüren bu serüven dolu kitap, derinlikli metniyle alışılagelmiş kaybolma ve bulunma hikâyelerinden fazla daha fazlasını vadediyor.

Ebeveyn-çocuk ilişkilerinde yaşanan gelgitleri, hayalleri kalelere sığmayan bir çocuğun duygularıyla yorumlamaya çalışan Hayalden Kaleler, Marie de Salle’in zarif desenleriyle düş dünyamızı renklendiriyor.

Siz hiç deniz kıyısında macera dolu bir yolculuğa çıkarken trafiğe takıldınız mı? Susadığınız için şimşekleri üzerinize çektiniz mi? Yalnız kalırsanız sığınmak için en yakın dostunızla kumdan bir kale inşa ettiniz mi? Peki, kalenizi sahiplenen “İngilişler”i kovalarken kendinizi su krallığının gizemli dünyasında buldunuz mu? O hâlde şimdi geriye yaslanıp hayal kurma sırası sizde…

Okurlarını, kahraman ruhlu ufak bir çocuğun renkli iç dünyasına konuk eden Hayalden Kaleler, kırgınlıklar ve özlemle sınanan içten bir kendini tanıma öyküsü anlatıyor.

Etiketler: Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf oku , Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları pdf indir yandex, Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları pdf oku özet, Hayalden Kaleler Olivier de Solminihac Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button