Pdf Kitap

Hayal – Ayşe Kulin PDF indir

Hayal – Ayşe Kulin, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Hayal – Ayşe Kulin kitabını sizlerle paylaştık. Hayal – Ayşe Kulin kitabının detayları..

Hayal – Ayşe Kulin – Özeti

Hayal – Ayşe Kulin

Hayal – Ayşe Kulin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Kasım 23rd, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 408
Yazar: Ayşe Kulin
1.146

“İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.”
Yahya Kemal Beyatlı

Yazar olmanın hayalini kurduğumda kaç yaşındaydım tam hatırlayamıyorum ama okul öncesinde, evdekilerden harfleri öğrenip yazarlığa özendiğime göre, altı yaş civarında olmalıydım. Neredeyse bir yarım asır bu hayalin peşinde koştum; yazar hanesine rastlatmak için çevirip durdum, feleğin çemberini.

Elinizde tuttuğunuz HAYAL’in satırları, beni, yazmaya tutkun bir genç kadından bir yazara evrilten birikimin, tesadüflerin, hadiselerin dökümünü verirken, kahramanlarımın roman bireylerine dönüşme nedenlerini de anlatıyor; sizi kitaplarımın arka bahçelerinde bir gezintiye çıkarıyorum.Dilerim gezintiniz keyifli geçer. Ayşe Kulin

Kulin bu kitapta yaşamının 40 yaşından sonraki dönemini iş yaşamını aşk yaşamını açık bir biçimde gözler önüne çıkarıyor.. Eserinde kah anne oluyor eş ve sevgili.. arada bir de sıkıcı bir iş arkadaşı.. ama her daim hırslı ve mütemadiyen mas-kulen.. daha çok yazar olma sürecini anlatan Ayşe Kulin işin sıkıcı kısmını okuru sıkmadan anlatmayı başarmış

Şu an Türkiye’nin en fazla bi hayli beğeni alan ve okunan yazarlarından biri. (NOT: Ayşe Kulin yazdığı kitabın bir örneğini Can Yayınları’nın kurucusu Erdal Öz’e gönderiyor ve şu cevabı alıyor: ‘Sayın Kulin, son öyküleriniz öncekilerin de gerisinde. Sizin için üzgünüm.” ) Kitap yazma hayali olan benim için bu çok umut verici bir hikaye. Aslını söylemek gerekirse herkes için öyle. Demek ki hiçbir şey için geç kalmış sayılmayız. İnsan isterse her hayalini yapabilir.

Everest kitap evi aracılığıyla yayına giren Ayşe Kulin e ait Hayal Kitabı Tanıtım Amaçlı olarak Yayınlanmıştır

Bir önceki yazımız olan Son Cüret – Yılmaz Özdil başlıklı kitabımızda Son Cüret ekitap indir, Son Cüret ekitap oku ve Son Cüret pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button