Çocuk Kitapları

Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Pdf indir

Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı 276 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı J. K. RowlingHarry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

“Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma  koca bir ‘H’ harfinin etrafında bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.”Harry Potter sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na kabul edilmiştir. Burada birbirinden enteresan dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri aracılığıyla ufak yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.

Etiketler: Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button