Çocuk Kitapları

Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Pdf indir

Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı 664 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı J. K. RowlingHarry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Büyücülük okulunda dördüncü sınıfa geçen Harry, yaz tatilinde Dursleylerden izin koparıp dostlarıyla birlikte Quidditch Dünya Kupası finalini izlemeye gider. Bu yıl Hogqartstaki en büyük yenilik ise, Üçbüyücü Turnuvasıdır. Üç rakip büyücülük okulunun katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik yüz yıldan beri ilk kez düzenlenmektedir. Harry, istemediği halde, yaşı bile tutmadığı halde, kendini bu Turnuvanın içinde bulur. Oysa onun tek istediği, büyücülük standartları içinde olabildiğince normal bir yaşam sürmek, yeni büyüler öğrenerek kendini geliştirmek, Choyla alakalı hayaller kurmak, Ron ve Hermioneyle hoşça vakit geçirmektir. Lakin, alnındaki yara izinin ikide bir acıması, korkunç hadiselerin yaklaşmakta olduğunun habercisidir… Harry Potter ve Ateş Kadehinde J.K. Rowling, dizinin önceki kitaplarında tanık olduğumuzdan hem çok daha keyifli, hem de çok daha ürkütücü bir büyücülük dünyasının kitaplarını açıyor bizlere. Sıkıcı tek bir sayfa yok… Olay örgüsü müthiş bir yap-boz gibi bütünleniyor. -Sunday Express- J.K. Rowling bekleneni veriyor… Bu, şuana dek yazdığı en iyi kitap. -Sunday Telegraph-

Etiketler: Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 J. K. Rowling Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button