Çocuk Kitapları

Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 Pdf indir

Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 kitabı 576 olarak çıkarılmıştır. Rick Riordan tarafından kaleme alınan Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 isimli kitap 9786050917161 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 kitabını 06.11.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 pdf oku indir.

Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 pdf indir

2. Argo tayfası en mühim kararların verildiği kavşaklardan birinde. Önlerinde iki seçenek var: Ya Athena Parthenos heykelini alıp eve dönecek ve iki kampın savaşını engellemeye çalışacaklar, veya Tartarus’ta tutsak kalan Percy ve Annabeth’i kurtarmak ve Ölümün Kapıları’nı kapamak için Hades’in Evi’ne gidecekler. Hangi yolu seçerlerse seçsinler, acele etmeleri gerek.

Kana susamış Gaia, güç kazanacağı tarihi 1 Ağustos olarak belirlemiş durumda. Percy ve Annabeth ise perişan halde. Her köşesinde bir tehlikeyle yüzleştikleri, karanlık ve zehir dolu Tartarus’ta hayatta kalmayı nasıl başaracaklar? Aç, susuz ve acı içindeler. Ölümün Kapıları’nı bulmalarının imkânı yok. Bulsalar bile Gaia’nın en kuvvetli yaratıkları, kapıların önünde nöbet tutuyor.

Kehanetin yedi melezinin tek bir seçeneği var: imkânsızı başarmak! Tüm sevdikleri için bu riski göze almak zorundalar.

Lakin aşk, arada bir en riskli seçenek…

Rick Riordan, çok satan Olimpos Kahramanları serisinin sondan bir önceki kitabı Hades’in Evi’nde bir kez daha tüyler ürpertici ve soluksuz bir macera sunuyor. Melezlerin her birinin kendini bulduğu bu kitapta onlara bir kez daha bağlanacak, mücadelelerine ortak olacaksınız.

Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 kitap özeti

Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 pdf oku

Hades’in Evi / Olimpos Kahramanları 4 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button