Edebiyat Kitapları

Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan PDF indir

Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan, pdf kitap bölümümüzde 2014 senesinde kaleme alınan Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan kitabını sizlerle paylaştık. Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan kitabının detayları..

Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan – Özeti

Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan

Günah Prensi (Notorious Serisi 5) – Nicole Jordan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2014
Eklenme: Ağustos 11th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 166
Yazar: Nicole Jordan
195

Günah Prensi (Notorious Serisi 5), Londra’nın yeni ilgi odağı, Mücevher olarak da tanınan aktris Julienne Laurent’ın ne kadar tersini ispatlamaya çalışsa da, karşısındayken kalbine söz geçiremeyeceği tek bir kişi vardı: Günah Prensi, Dare Wolverton.

Hayatında âşıok olduğu tek adama ihanet etmek zorunda kalan Julienne, Dare’le gençliklerinde yaşadıkları o aşok dolu günleri unutmak istiyordu. Lakin Dare herkesin önünde, Julienne’i metresi olarak kazanacağını iddia edince işler değişti. Artık Julienne’in yeni bir hedefi vardı: Günah Prensi’ne diz çöktürmek.

Dare ve Julienne en büyüok günahın gerçek aşka sırt çevirmek olduğunu öğreneceklerdi.

Aşk ,macera ,tarih ,intikam , fantezi ve bazı yerlerde gülümseten sırrıni nazikçe aralayan güzel bir kitap.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button