Çocuk Kitapları

Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Pdf indir

Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları Kitabı 72 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786052946527 nolu ISBN numarasına sahip Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları kitabının yazarı Jonathan SwiftGulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Dev adam, başka adamları çağırdı. Onlar da birer devdi. Arasına gizlendiğim mısırları kesmeye başladılar. Dehşete kapılmıştım, hıçkırarak ağlıyordum. İlk dev adam, hıçkırıklarımı duymuştu, işini bıraktı. Önce mısıra sonra yerlere baktı. Ardından beni gördü. Yere doğru eğilip beni kaldırdı. Parmaklarının ucuyla tuttuğu bu minik adamı dikkatlice inceledi. Yerden bu kadar yüksekte olmak beni çok korkutmuştu, her an yere fırlatılabileceğimi düşünüyordum. Konuşmaya başladım, onun gibi benim de bir insan olduğumu anlamasını istiyordum. Konuşabilmemden hoşnut olmuşa benziyordu. Ardından el hareketleriyle, parmaklarının vücudumu acıttığını anlattım. Ne demek istediğimi anladı ve beni yavaşça cebine koyup çiftliğe doğru taşıdı.

Etiketler: Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları Pdf oku , Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Gulliver’in Gezileri Jonathan Swift Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button