Bilgisayar Kitapları

Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 606 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Ocak 2015 nolu ISBN numarasına sahip Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Hürol AslanGörsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitap görsel programlama dünyasında ilk kez keşfe çıkmak isteyen bireyler içindir. Baştan sona okuduğunuzda konuyu anlamanızı sağlayacak bir içeriği yoktur. Onun yerine, Windows Forms platformunda hazır kullanabileceğiniz öğeleri tanımanıza yardım edecek örnek projeler içerir. Bu öğeleri gerçekçi amaçları olan uygulamalarda kullanmayı sıra sıra, yaparak göreceksiniz. Amaç keşif yapmanızı sağlamak olduğu için, sorunlarla yüzleştiğiniz durumlar ve bilerek yanlış attırılmış adımlar da olacaktır.

Örnek projelerin kodları Windows görsel işletim sistemi için uygulama geliştirmek için sıklıkla kullanılan iki ayrı programlama diliyle, Visual Basic ve Visual C# ile verilmiştir. İki ayrı dille örnekler verilmesi içeriği kalabalıklaştırmıştır belki, ama aynı platforma dayalı bu dillerin görsel programlamada kullanımları aslında çok az farklıdır ve zaten şimdilerde her iki dili de kullanabilmek gerekli sayılır. Çok balakalı değilseniz, bu iki dilin temel yazım kaideleri ek bölümlerde açıklamıştır. Hiç kod yazmamışsanız bile, ek bölümler yardımıyla keşfe çıkma cesaretinizi destekleyecek bir altyapıyı kazanabileceğinizi bekliyoruz.

Etiketler: Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Görsel Programlamaya Giriş : Visual Basic ve Visual C# Hürol Aslan Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button