Felsefe Kitapları

Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge PDF indir

Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge, pdf kitap bölümümüzde 2012 senesinde kaleme alınan Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge kitabını sizlerle paylaştık. Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge kitabının detayları..

Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge – Özeti

Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge

Gölgedeki Adam – Pınar Çekirge

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2012
Eklenme: Eylül 29th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 80
Yazar: Pınar Çekirge
454

Gölgedeki Adam, kadınların da aldattığı gerçeğinden hareketle, hem duygusal hem de psikolojik olarak aldatılan erkekleri inceliyor.

Evlilik gibi uzun süren ilişkilerde, çok çeşitli nedenlerle, taraflar başka insanlarda teselli aramaya, arada bir aşk aramaya, arada bir heyecan aramaya teşebbüs ederler.Yasak aşkların heyecanlarına kapılıp, çoktan beri sıkıldıkları monotonlukta kaçınmak isterler. Ve çoklukla kaçan taraf erkek olur; kadın evine ve çocuklarına duyduğu sadakate binaen kendi arzularını, hislerini duymazdan gelmeye çalışır. Ama arada bir bu olabilecek olmaz.

Nedense çok eşlilik erkekler aracılığıyla ipotek altına alınmış, kadınlara da, yalnızca sadakat kalmıştır.

Toplum da alkış tutmuş bu çok eşli, macera sever erkeklerimize. Şeytana uyup da, gözünün ucuyla, yan masadaki erkeğe bakan kadına da, kocaman bir damga vurmuş.

Pınar Çekirge ve Psikiyatrist Bahadır Bakım’ın kaleminden, eşini aldatan kadınların hikâyelerini okurken, bunun yanı sıra psikolojik çözümlemelerle de kendilerini bu yola taşıyan süreçlere hakim olacaksınız.

Aldatan kadının “Ya o, ya ben” ikilemine ışık tutan bu kitap, size yapmamanız gereken hataları da gösteriyor. Kendi ilişkisine bakmaya cesaret edebilenler için bir düşünce haritası bu kitap…

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button