Çocuk Kitapları

Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Pdf indir

Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arkadaş Yayınları aracılığıyla çıkarılan Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları Kitabı 128 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları kitabı 11.50×16.00 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları kitabının yazarı F. Hodgson BurnettGizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları Kitabı Pdf indir

Anne babasını kaybettikten sonra Hindistan’dan İngiltere’ye gelen Mary Lennox, dayısının şatosunda bir gizli bahçe olduğunu öğrenir. Gizli bahçeye girmek yasaktır. Lakin Mary, gizli bahçenin önce anahtarını, sonra da kapısını bulmakta gecikmeyecektir. Hizmetçi Marthanın kardeşi Dickon, ona gizli bahçede klavuzluk eder ve iki çocuk, kuşlarla, sincaplarla dost olur; çiçeklere, ağaçlara âdeta yeniden hayat verirler.

Ama şatoda mutsuz, odasından çıkmayan, hasta bir çocuk mevcuttur: Annesini halen bir bebekken kaybeden, Mary’nin tekerlekli sandalyeye mahkûm yeğeni Colin…

Mary ile Dickon, gizli bahçe gibi Coline de hayat vermekte kararlıdırlar.

Gizli Bahçe’nin yazarı tanınmış İngiliz romancı Frances Hodgson Burnett (1849-1924), bir çok roman ve oyuna imza atmıştır ve eserleri içinde en bilinenleri Küçük Prenses, Küçük Lord ve Gizli Bahçe’dir.

Çocuklarınızın düşlerini yeşerten gizli bahçelere hep ihtiyaçları olacak.

Etiketler: Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları Pdf oku , Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları Pdf kitap indir, Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları pdf oku ücretsiz, Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları kitap indir ücretsiz, Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları pdf indir yandex, Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları pdf oku özet, Gizli Bahçe F. Hodgson Burnett Arkadaş Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button