Çocuk Kitapları

Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Pdf indir

Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genç Timaş aracılığıyla çıkarılan Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Kitabı 136 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş kitabı 13.00×19.00 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş kitabının yazarı KolektifGizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş PDF indirebilirsiniz. 

Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Kitabı Pdf indir

Gizemli Yeraltı Kütüphanesi serisinin ilki olan bu büyüleyici hikaye, bir çocuk kitabında isteyebileceğiniz her şeyi içeriyor. Çözülmesi gereken bir hırsızlık suçu, zeki, hayalperest ve cesur bir kız kahraman, sadık bir evcil hayvan, kod kırma, bulmacalar, sihir, mizah ve en mühimsi kitaplar. Modern bir hareketle geleneksel bir his uyandıran çizimler hikayeyi zenginleştiriyor. Baş kişiliğin kitap okuma sevgisi, kendine meydan okuma arzusu, mantık temelli bulmacalardan aldığı keyif okurlarda da merak uyandıracak. Kaderinin başka insanlar aracılığıyla belirlenmesine izin vermeyen bir kız karakter okurlara cesaret veriyor. Gizemleri çözmeyi seven genç okurların ellerinden bırakamayacakları bir seri.

Etiketler: Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Pdf oku , Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş Pdf kitap indir, Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş pdf oku ücretsiz, Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş kitap indir ücretsiz, Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş pdf indir yandex, Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş pdf oku özet, Gizemli Yeraltı Kütüphanesi Yapışkan Görev Abie Longstaff Genç Timaş kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button