Çocuk Kitapları

Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar Pdf indir

Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Banu Savu tarafından kaleme alınan Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 24 cm ebatındadır. Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar kitabını 9786050941371 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar pdf oku indir.

Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar pdf indir

Dürüstlük, çalışkanlık gibi değerlerin çok önemsendiği ve kuşaktan kuşağa aktarıldığı sevgi dolu bir mahallede dolaşmaya ne dersin?
Güneşin ışıklı kollarını uzattığı, bulutların sevgi yağmurlarıyla toprağı ıslattığı, komşuların büyük emeklerle çalıştığı, bolluk ve bereket dolu Gıdıgıdılar Mahallesi’nde gezerken o kadar çok kişiyle tanışacaksın ki…
Kaygılarını dostlarıyla yenen, yardımsever olduğu kadar dostluğa da önem veren birbirinden içten kahramanlar seni bekliyor.Çünkü komşulukların ve sıcak aile ilişkilerinin yaşamı kolaylaştırdığı, poblemleri çözdüğü pırıl pırıl bir mahalle burası.
Sen de bu mahallenin bir parçası olmak ister misin?

Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar kitap özeti

Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar pdf oku

Gıdıgıdılar Bizimle – Meraklı Dostlar Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button