Akademik Kitaplar

Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 172 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı İsmail TufanGerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Prof. Dr. İsmail Tufan, kitabında, Gerontolojinin arka planındaki teorik ve metodik temel kavramlar ile ilgili bilgi vermektedir. Gerontolojiyi geniş bir açıdan ele alarak bu alana yeni adım ata nlara yardımcı olmaktadırken, Gerontolojiyi enteresan perspektiflerden tanıtmaktadır. Gerontoloji öğretimi kapsamı içinde öğretilmeyen ama Gerontolojiyi anlamak için gereken ön bilgilerden bir demet hazırlayan Prof. Dr. Tufan, bu kitabın amaç ve hedefinin yaşlanma hususunda kamuoyunun doğru bilgiyle aydınlatılması olduğ…

Etiketler: Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Gerontolojiye Hazırlık İsmail Tufan Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button