Akademik Kitaplar

Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Pdf indir

Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paradigma Akademi Yayınları Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Kitabı 380 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Eylül 2013 nolu ISBN numarasına sahip Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları kitabının yazarı İffet Görkey KesimliGenel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Kitabı Pdf indir

Bu kitabı yazmaktaki temel çıkış noktası, yeni başlayan öğrencilere ve mesleğe başlayanlara, ilk etapta sade bir biçimde temel muhasebe ilkelerini ifade etmektedir. Kanuni değişikliklerin de göz önünde bulundurulduğu bu kitapta, Muhasebe Genel Tebliğine, Vergi Usul Kanununa ve Türk Ticaret Kanununa sadık kalınmıştır.

Muhasebenin gerekliliği ve kısa bir tarihçesi çeşitli isimlerler anılmakla birlikte, Genel Muhasebe 1 ve Genel Muhasebe 2 veya Dönem Sonu İşlemleri isimli üniversite düzeyinde derslerin içeriklerine uygun anlatım elinizdeki kitapta bulunmaktadır. Tekdüzen Hesap Planında bulunan hesapların açıklamaları, bunları desteklemek maksadıyla monografiler ve dönem sonu işlemleri kitabın içeriğini oluşturmaktadır. Finansal Muhasebe veya Genel Muhasebe branşının dışında kalan konular bu kitaba özellikle alınmamıştır.

İcracı karar alıcı ve uzman olarak uzun bir zaman içinde gözlemlemek fırsatı bulduğum iş dünyasının gereksinimleri emsallari şekillendirmiş bankacılık geçmişimin yardımıyla da bankalar, krediler ve kredi kartlarıyla alakalı olan bölümlerde tecrübelerin aksettirilmeye çalışılmıştır.

Etiketler: Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Pdf oku , Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları Pdf kitap indir, Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları pdf oku ücretsiz, Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları kitap indir ücretsiz, Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları pdf indir yandex, Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları pdf oku özet, Genel Muhasebe İffet Görkey Kesimli Paradigma Akademi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button