Akademik Kitaplar

Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 680 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 21.50×27.50 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Mond A. BarnettGenel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitap; üniversitelerimizin, iktisat, işletme, psikoloji, sosyoloji, antropoloji, biyoloji, eczacılık, tıp, veterinerlik, ziraat, orman, denizcilik, havacılık vb. bölümlerinin birinci sınıflarında verilen matematik derslerinde okutulabilecek en uygun kitaplardan biridir. İçindeki örnekler ve problemler gerçek yaşam problemlerinden seçilmiştir. Sözünü ettiğimiz fakültelerde bu kitabı izleyen bir öğrenci, Ben bu matematik dersini niye okuyorum? sorusunu artık sormayacaktır.

Öğretim üyesi ve öğrenciler; kitapta hangi dalla alakalı olduğu belirtilerek verilen uygulama problemlerinin içinde, kendi branşına ait gerçek yaşam problemlerini bulabileceklerdir. Kitap iki kısım ve dokuz bölümden oluşmakta; öğrencileri, matematik konularını grafiksel, sayısal ve özellikle de cebirsel olarak araştırmaya teşvik etmektedir. Her bölümün sonunda konunun daha iyi bilinmesinı sağlayan tekrarlar ve tekrar alıştırmaları bulunmaktadır.

Etiketler: Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Genel Matematik Mond A. Barnett Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button