Akademik Kitaplar

Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Pdf indir

Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anı Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Kitabı 352 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık kitabı 19.50×27.50 cm‘dir. Kasım 2016 nolu ISBN numarasına sahip Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık kitabının yazarı KolektifGenel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bir kimya kitabı yalnızca bilgileri organize bir biçimde sunmanın yanında, kimyanın doğası gereği bazı noktalara da dikkat etmelidir. Kimya eğitimi bölgesindeki çalışmalarla ortaya konulan kimyanın öğrenilmesindeki sorunlara yardımcı olunması ve bu poblemlerin giderilmesi için kimya öğretiminde önemle üstünde durulması gereken noktaların neler olduğu bu kitapta dikkate alınmaya çalışılmıştır. Yanlış kavramalar, ön düzenleyiciler ve grafiksel materyal kullanımına yer verilerek, öğrencilerin kitabı kullanırken öğrenmelerine daha fazla katkı sağlanması hedeflenmiştir. Kitapta özellikle kimyayı basitleştirmeden sadeleştirerek sunmaya özen gösterilmiştir. Çünkü halen lise eğitimlerini yeni tamamlamış ve farklı öğretmenler aracılığıyla yetiştirilmiş öğrenci grubu içinde yanlış kavramalara sahip yahut kimya konularını öğrenmede zorlanmış öğrenciler bulunabilir. Bu nedenle kitap bir taraftan yanlış kavrama ikazlarını sunarak ders çalışırken öğrencilerin bu noktalara dikkatlerini çekip onları düşünmeye sevk ederken, diğer taraftan kimya eğitimcisi olmayan öğretim üyelerine de ders verirken nelere dikkat etmeleri gerektiği hususunda destek sağlayacaktır. Her ne kadar kitabın temel hedef kitlesi Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencileri olsa da, kimyagerlik ve kimya öğretmenliği öğrencileri için de ders kitabı olarak kullanılabilecek düzeyde hazırlanmıştır.

Etiketler: Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Pdf oku , Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık Pdf kitap indir, Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık pdf indir yandex, Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık pdf oku özet, Genel Kimya 1 Kolektif Anı Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button