Biyografi Kitapları

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya PDF indir

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya kitabını sizlerle paylaştık. Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya kitabının detayları..

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya – Özeti

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Mayıs 18th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 288
Yazar: Esra Oflaz Güvenkaya
1.106

Ölmek istiyordum kinimden ama bir yanım hesap sormak istiyor ve teslim etmiyor beni ölüme.

Ortamda patlamaya hazır bir bomba taşıyorum adeta. Beynimde dolanan düşünceler hiç de hayra alamet değil.Ayağa kalktım, etrafımdaki çalıları toplayıp Ebru’nun üzerine örttüm ve dönüp yürümeye başladım.

Mahmut’un yanına ulaşınca eğilip parmaklarının içinde duran tabancayı aldım. Kafasından sızan kan yerdeki su birikintisine karışmıştı. Çamur, su ve kan. Suyun içine tükürüp doğruldum ve yürümeye sürdüm.

İnsanın yaşamındaki olabilecek değişimleri ve bunların sonuçlarını yalın bir dille anlatan bu kitap bunun yanı sıra maddi nesnelerin insanlar üzerindeki tesirini de ele almıştır.

Türkiye’deki gelir düzeyinin yetersizliğinden kaynaklanan durumların insan psikolojilerine etkileri ve bundan dolayı yaşanan sosyal poblemlerin ilkel bir yöntem olan silahla çözülmesi anlatılmıştır.

Çocuklar sizin çocuklarınız değil,Onlar kendi yolunu izleyen yaşamın oğulları ve kızları.Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler 
Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller.

Siz yaysınız,çocuklarınız ise sizden fazla ilerilere atılmış oklar.Okçu sonsuzluk yolundaki hedefi görür.Ve o yüce gücü ile yayı eğerek okun uzaklara uçmasını sağlar.

Okçunun önünde kıvançla eğilin Çünkü okçu,uzaklara giden oku sevdiği kadar Başını dimdik tutarak kalan yayı da sever.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button