Çocuk Kitapları

Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı Pdf indir

Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Jim Davis tarafından kaleme alınan Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı isimli kitap 9789750825972 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı kitabını 22.08.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı pdf oku indir.

Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı pdf indir

Sıcak, çok ama çok sıcak bir yaz günü, Jon’un yeğenlerine verdiği söz yüzünden Garfield kendisini kampta bulur. Beklenmedik kampta başlarına da beklenmedik şeyler gelir. Hava serinler, hava buz gibi olur, yağmur başlar, kar başlar, yiyecek yağar… Evet, yiyecek! Garfield, her ne kadar bu son anormallikten hiç şikayetçi olmasa da Odie ve Jon’la birlikte olan bitenin nedenini araştırmaya koyulur. İyi ki… Çünkü asıl sürpriz sırasını beklemektedir!
İkinci hikâye Çiftlik Kedisi’nde Garfield, Jon ve Odie yine tatildedir. Evinden uzak kalmayı hiç sevmediği halde çiftlikte birkaç gün geçirmek zorunda kalan kocaman, huysuz ve tembel bir kedinin, şehirden uzakta huzur içinde yaşayan hayvanları teknolojiyle tanıştırma macerası da Cehennem Sıcağı kadar sürükleyici.
Hikâyeler Mark Evanier ile Christoph Poujol tarafından yazılmış.

Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı kitap özeti

Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı pdf oku

Garfield ile Arkadaşları 9 – Cehennem Sıcağı Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button