Pdf Kitap

Galina Serebryakova, Fransız Devriminde Kadınlar, e-kitap indir, pdf

Galina Serebryakova, Fransız Devriminde Kadınlar, e-kitap indir, pdf, e-kitap bölümümüzde Galina Serebryakova, Fransız Devriminde Kadınlar, e-kitap indir, pdf başlığı ile kitap özetini paylaştık. Galina Serebryakova, Fransız Devriminde Kadınlar, e-kitap indir, pdf kitabın detayları yazımızda.. 

Galina Serebryakova, Fransız Devriminde Kadınlar, e-kitap indir, pdf

Galina Serebryakova, Fransız Devriminde Kadınlar, e-kitap, pdf, oku, indir, 1905 Ukrayna doğumlu yazar Serebryakova Moskova Üniversitesi İşçi ve Köylü Fakültesi’nde öğrenim görmüştür. Tarihsel hadiseleri yazdığı kitaplarını edebi bir tarzda işlemiştir. Birçok Avrupa ülkesini gezip araştıran yazar buralardan topladığı bilgilerle eserlerini oluşturmuştur. Fransız Devriminde Kadınlar yazarın ilk kitabıdır.

Ukrayna’da doğan ve devrimci bir aileye mensup Galina Serebryakova Ukrayna bağımsızlık savaşında ön saflarda savaşmıştır. Yazdığı roman, biyografi, tarih ve tüm edebi eserlerinde gerçekliğe bağlı kalmıştır.

“Yoldaş Serebryakova, öyküsü için tiplemeleri çok başarılı biçimde seçmiştir. Kadın, dünya çapındaki tüm devrimlerde büyük rol oynamıştır. Lakin burjuva toplumunda kadının eşit durumda olmayışı bu alana da yansımış, devrimci kadınlar üzerine, devrimci erkeklere kıyasla çok daha az şey yazılmıştır. Bu açıdan kitap, bir çok okuyucuya yeni şeyler verebilecektir.” M. N. Pokrovski

Fransız Devriminde Kadınlar PDF

Dosya Boyutu 2 MB

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button