Bilgisayar Kitapları

Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Pdf indir

Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abaküs Kitap aracılığıyla çıkarılan Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Kitabı 280 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap kitabının yazarı Tuncay BakkalFusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Kitabı Pdf indir

Bu kitap, Autodesk aracılığıyla hazırlanan Fusion 360 programını kıymetli okurlarımıza iletme amacındadır.

Yıllar boyunca gelişimine devam eden CAD sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olan Autodesk aracılığıyla piyasaya sunulan bulut tabanlı bir CAD yazılımı olma özelliğini taşıyan Fusion 360, halen sektöre yeni girmesine rağmen bir çok CAD yazılımına rakip olacak bir altyapı ile karşımıza çıkıyor. Fusion 360 hemen hemen haftada bir gelen güncellemeler ve sürekli olarak eklenen yeniliklerle kullanıcı gereksinimlerini bi hayli hızlı bir biçimde karşılamaya yönelik adımlar atıyor.

Yakın gelecekte Fusion 360’ın aranılan bir platform olmasının kaçınılmaz bir hal alacağı şüphesiz. Bu nedenle teknoloji ve yenilikleri takip etmek adına bu eseri hazırlama ihtiyacı duyduk. Siz kıymetli okurlar için hazırladığımız bu eser bir kitaptan ziyade bir doküman özelliğine sahip. Eser içinde son derece yalın ve uygulamaya yönelik anlatım kullanmaya çalıştık. Okuyucuyu daha çok program üzerine yoğunlaştırmaya ve arayüz kullanımına sevk etmek öncelikli hedefimizdir. Bu bağlamda eserin siz kıymetli okuyuculara alışagelmişin dışında bir kaynak oluşturacağı kanısındayız.

İçindekiler

Fusion 360’A Giriş
Design 
Modellemeye Giriş 
Sketch (Eksiz) Çizim
Construct (Referans Elemanlar)
Solid (Katı Model) Oluşturma
Assemble (Montaj) Oluşturma
Tools (Aaraçlar) Bölümü 
Drawing Sekmesi
Teknik Resim’e Giriş
Modify (Düzenleme) Komutları
Geometry (Geometri) Komutları
Dimensions (Ölçülendirme) Komutları
Text (Yazı) Komutları
Symbols (Semboller) Komutları
Insert (Ekleme) Komutu
Tables (Tablo) Komutu
Output (Çıktı) Komutu
Çizim Sayfaları Arasında Gezinme
Çizim Güncelleme
Generative Design Sekmesi
Render
Animation
Simulation
Manufacture
3d Print

Etiketler: Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Pdf oku , Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap Pdf kitap indir, Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap pdf oku ücretsiz, Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap kitap indir ücretsiz, Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap pdf indir yandex, Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap pdf oku özet, Fusion 360a İlk Adım Tuncay Bakkal Abaküs Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button