Çocuk Kitapları

Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) Pdf indir

Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. 1001 Çiçek Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) Kitabı 31 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) kitabı 24.00×31.50 cm‘dir. 2013 nolu ISBN numarasına sahip Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) kitabının yazarı Heather AmeryFransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) PDF indirebilirsiniz. 

Fransızca İlk Yüz Sözcük / Les Premiers Mots En Français (Boyama Kitabı) Kitabı Pdf indir

Bu kitap ,Çocukların dil öğrenimi için hazırlanmıştır. Hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğindedir.

Çocuklar, öte yandan kitabın içinde bulunan fotoğrafları boyayarak eğlenecek, diğer yandan boyadıkları nesneleri yabacı dil karşılığı adları ile eşleştirmeye başlayacaklar. Ayrıca bu kitap aracılığıyla sözcük dağarcıklarını geliştirecek ve sözcüklerin doğru yazılışlarını öğrenecekler.

Kitabın sonunda, kitapta bulunan tüm sözcükleri ve okunuşlarını barındıran bir de sözcük listesi yer alıyor. Çocuğunuzdan bu listedeki sözcüklerin kitaptaki yerlerini bulmalarını ve sözcüklerin karşılık geldiği nesneleri boyamalarını isteyerek dil öğrenimini onlar için bir oyun haline getirebilirsiniz.

Çocuklar yabancı dili eğlenerek öğrenecek!

 

Related Articles

Back to top button