Edebiyat Kitapları

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick PDF indir

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick kitabını sizlerle paylaştık. Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick kitabının detayları..

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick – Özeti

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları  –  Becca Fitzpatrick

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Mayıs 7th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Becca Fitzpatrick
948

Becca Fitzpatrick, 3 Şubat 1979’da dünyaya geldi. New York Bestseller içinde yer almış, hemen hemen her gencin bildiği ve okuduğu bir seri olan Hush Hush serisinin yazarı Becca Fitzpatrick, bir çok takipçiye sahiptir.  Az sayıda roman yayınlamıştır fakat her kitabı birbirinden daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştır.

Fısıltı (Hush, Hush Serisi 1)

Fısıltı, Kovulmuş bir meleğe âşık olmak…”Bütün sınıf dostlarımın isimlerini biliyordum… Biri hariç. Yeni öğrenci… Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu…
Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu.

Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim.

Bu duygunun kaybolması yalnızca bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.”

Fısıltı (Hush, Hush Serisi 1) pdf indir

Çığlık (Hush, Hush Serisi 2)

Nora Grey’in yaşamı müthişlikten hâlâ çok uzaktadır. Hayatına kastedilmiş olması hoş bir deneyim olmasa da minimumından bu durumun içinden bir koruyucu melek sahibi olarak çıkmıştır.

Gizemli, çekici ve muhteşem bir koruyucu melek. Nora’nın yaşamındaki yerine rağmen, Patch’in hareketleri kesinlikle meleksi değildir. Hatta her zamankinden daha anlaşılmaz görünmektedir; tabii bu olabilecekse.

Hayatındaki gerçeklerin ne olduğunu umutsuzca öğrenmek isteyen Nora, yanıtlara ulaşabilmek için kendisini giderek tehlikeli hale gelen durumların içerisine sokar.

Çığlık (Hush, Hush Serisi 2) pdf indir

Sessizlik (Hush, Hush Serisi 3)

Patch ve Nora içindeki çığlık, yerini sessizliğe bırakmıştır. Patch’in karanlık geçmişindeki sırların üstesinden gelmiş birbirinden tamamen farklı iki dünya içinde bir köprü kurmuş ihanet, sadakat ve güven duyguları zorlu sınavlardan geçmiştir. Ve bütün bunlar, cennet ve dünya içindeki sınırları aşan bir aşk uğruna göze alınmıştır.

Birbirlerine duydukları sarsılmaz güven dışında hiçbir şeye sahip olmayan Patch ve Nora, uğruna çaba harcadıkları her şeyi ve aşklarını paramparça edebilecek bir güce karşı umutsuz bir savaşa başlarlar…

Sessizlik (Hush, Hush Serisi 3) pdf indir

 

Final (Hush, Hush Serisi 4)

Nora ve Patch tüm poblemlerin geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun veya olmasın yaşamının aşkı odur.

Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch’e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının önderi olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır.

Final (Hush, Hush Serisi 4) pdf indir

Diğer Kitaplar

Tehlikeli Yalanlar

Stella, Nebraska, Thunder Basin’de yaşasa da kendini oraya ait hissetmemektedir. Bir uyuşturucu satıcısının işlediği bir cinayet davasının kilit tanığı olarak, tanık koruma programına alınmıştır.

Kasaba halkı ise Stella’nın gerçekte kim olduğunu bilmez. Gerçek kimliğini açıklamak istediği çocuk, Chet Falconer bile… Doğruları söylemenin, güvenli cennetine tehlike getirmekten başka bir sonuç doğurmayacağının farkındadır.
Genç kız her ne kadar dikkat çekmemeye çalışsa da, tehlike hızla yaklaşmaktadır.

Suçluların tanıklardan kurtulma yolları mevcuttur ve Stella’nın tek bir hatası, soğukkanlı katilleri kapısına kadar getirecektir.

Tehlikeli Yalanlar pdf indir

 

Siyah Buz

Âşık olmak hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı… Beni ona bakarken yakalayınca hemen gözlerimi kaçırdım. Bakarken yakaladığına inanamıyordum. Ona karşı hissedebileceğim çekim düşüncesinden nefret ettim.Beni rehin almıştı. Beni isteğim dışında alıkoymuştu.

Son iyilikleri bunu değiştiremezdi. Kendime onun gerçekte kim olduğunu hatırlatmalıydım.Ama gerçekte kimdi?

Siyah Buz pdf indir

 

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button