Edebiyat Kitapları

Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher PDF indir

Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher, pdf kitap bölümümüzde 2013 senesinde kaleme alınan Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher kitabını sizlerle paylaştık. Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher kitabının detayları..

Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher – Özeti

Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher

Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) – Tarryn Fisher

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2013
Eklenme: Haziran 18th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 300
Yazar: Tarryn Fisher
425

Tarryn Fisher’in Love Me with Lies serisi üç kitaptan oluşuyor ve Kitapların okunma sırası şu biçimde:

 

  • Fırsatçı
  • Tehlikeli Kızıl
  • Hırsız

Serinin ilk kitabı Fırsatçı (Love Me with Lies Serisi 1) da üç karakterden birisi olan Olivia Kaspen’in hikayesi neler yaşadığı, neler düşündüğü, kendi gözünden anlatılıyordu.

 

Seri bir aşk üçgenini anlatıyor. Bir adam iki kadının senelera yayılan hikayesi. Üç kitap üç değişik birinin gözünden anlatılıyor. Bazı zaman geçmişe gidiyor, arada bir günümüze dönüyorsunuz.

 

Yalanlar üzerine kurulu bir ilişki ne kadar sürebilir ki. Hepimiz yeri geldiği zaman masum beyaz yalanlar dile getiriyoruz. Oysa ki o dile getirdiğimiz ve bizim minik yalanlar olarak adlandırdığımız yalanlar gün gelip kocaman oluyor.

 

Olivia da aşık olduğu ve kaybetmek istemediği için yalanlar üzerine bir hayat kurdu ama hesaba katmadığı birşey vardı gerçekler hiç bir zaman gizli kalmaz.

 

Kalbini yalnızca bir kez verebilirsin; ondan sonraki her şey ilk aşkının peşinden gelir.

 

Her fırsattan istifade etmesiyle bilinen sivri dilli Olivia Kaspen, akılsızca çekip gitmesine izin verdiği eski erkek arkadaşı Caleb Drake ile şans eseri karşılaşınca kendisini ilk aşkıyla ikinci bir şans isterken bulur.

 

Caleb’ın hafızasını kaybettiğini öğrenen Olivia, onu geri kazanmak için ne kadar ileri gidebileceğine karar vermelidir. Lakin gerçek kimliğini ve kötü geçmişlerini gizli tutmaya çalışan Olivia’nın en büyük engeli Caleb’ın kurnaz yeni kız arkadaşı, Leah Smith’tir.

 

Böylelikle bu iki hırslı kadın içinde kendilerini hatırlamayan bir adamı elde etmek için girdikleri vahşi bir mücadele başlar. Ama çok geçmeden Olivia, bir zamanlar kendisinin olanı almak için savaşırken yalanlarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

 

Peki, aşk her şeyi affeder mi?

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button