Bilgisayar Kitapları

Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Pdf indir

Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pusula Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Kitabı 294 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Nisan 2017 nolu ISBN numarasına sahip Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık kitabının yazarı Okan EmirFinansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu Kitapla Excel’i Uzmanından Öğrenin Excel’i biliyorsunuz ama bildikleriniz size yeterli gelmiyor. Ya da Excel ile alakalı her şeyi öğrenip, Excel’de uzman olmak istiyorsunuz. İşte bu kitap sizin için yazıldı! Excel ile alakalı bilmek ve öğrenmek istediğiniz her şeyi bu kitapta bulacaksınızdır. Kitap ile birlikte internet sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Excel Sayfaları üzerinde alıştırmalar yapabilecek ve yine aynı sayfalar üzerinde örnek uygulamaları inceleyebileceksiniz. Finansal uygulama emsallari ve ayrıntı kısmıyla ele alınan fonksiyonların bunun yanında, Okan Emir’in tavsiyeleri ve ipuçlarıyla Excel’e tamamen hakim olmanızı sağlayacak olan kitap, konuların rahat bilinmesi ve grafiklerin kolay bilinmesi için baştan sona renkli basıldı. Temel Excel Kullanımı Excel Şeridi Alan, Kolon ve Satır Seçmek Hücre Arama Mutlak Adresleme Köprü Oluşturmak Hücreleri Biçimlendirme Zoom, Kısayollar Ölçeklendirme Operatörler Excel Dosya Tipleri Mantıksal Fonksiyonlar Matematiksel Fonksiyonlar Tarih ve Saat Fonksiyonları Metin Fonksiyonları Liste Fonksiyonları Finansal Fonksiyonlar Özet Tablo Analizi Toplamlarla Çalışmak Grafikler Design Tab Layout Tab Format Tab Koşullu Biçimlendirme Formül Kullanarak Biçimlendirme Veri Doğrulama (Data Validation) VBA Makrolar Makro Kaydetme, Çalıştırma Fonksiyon Yazma İleri Excel Kullanım Örnekleri Fonksiyonların Tam Listesi Tavsiyeler Çalışmalar Go To Special Pivot Tablo ile Satış Yüzdesi Veri Doğrulama Kullanarak Çift Kayıt Girişini Engelleme Formül Kullanarak Koşullu Biçimlendirme İki Eksenli ve İki Farklı Türde Grafik What-if Analysis Solver (Çözücü) Liste Kutusu ile Grafiğe Hareket Katmak Vlookup Yerine İç İçe İki Lookup VBA Fonksiyonu ile Sayıyı Yazıya Çevirme Kaydırma Çubuğu (Slidebar) ile Grafiğe Hareket Katmak Offset ile İl-İlçe Seçimi Dizin (Array) Formülü ile Çarpım Toplamı Almak Makro ve Hyperlink ile Grafiğe Hareket Katmak

Etiketler: Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Pdf oku , Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık Pdf kitap indir, Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık pdf indir yandex, Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık pdf oku özet, Finansal Uygulama Örnekleriyle İleri Excel Okan Emir Pusula Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button