Edebiyat Kitapları

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör Pdf indir

Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İletişim Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi Kitabı 65 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi kitabı 13.00×19.50 cm‘dir. Kasım 2020 nolu ISBN numarasına sahip Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi kitabının yazarı İlhami AlgörLakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi Kitabı Pdf indir

“Her şeyin iyi gittiğini nerden çıkarıyorsun?” dedi.
“Herif rüzgarı kendinden menkul uçurtmanın teki. Ara sıra telleri takılır gibi kadına geliyor gece yarısı.”
“Lakin Müzeyyen, bu derin bir tutku,” dedim. Tırsmaya başlamıştım. Haklı olabilirdi.

“Evet, biraz sapık ve tek taraflı bir tutku,” dedi, arkasını dönüp gitti.

Hikayeye göre adam, kadını çok seviyor, sevdikçe ruhu büyüyor, eve sığmıyor… Bülbülün çilesi, yazarın zulası… İnceden sarma bir sigara, inceden bir bardak… Jak Danyel isimli bir şişe, Hicran isimli bir yara, enteresan isimli bir roman. Kafamız iyi, açmayın kapağı, biz böyle iyiyiz.

İlhami Algör, alelacayip aşkların ve oyunbazlığın, hüzünlü dolambaçların yazarı.

Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, İtalyan Yokuşu’ndan aşağı, rüzgara asılıp Tophane’ye inen roman. Avaramu!

Etiketler: Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi Pdf oku , Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi Pdf kitap indir, Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi pdf oku ücretsiz, Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi kitap indir ücretsiz, Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi pdf indir yandex, Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi pdf oku özet, Lakin Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İlhami Algör İletişim Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button