Çocuk Kitapları

Etkinlikli Çocuk İlmihali Pdf indir

Etkinlikli Çocuk İlmihali pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Etkinlikli Çocuk İlmihali kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşe Serra Kara Zeynep Sevinç Eren tarafından kaleme alınan Etkinlikli Çocuk İlmihali isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 26 cm ebatındadır. Etkinlikli Çocuk İlmihali kitabını 9786057126665 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Etkinlikli Çocuk İlmihali pdf oku indir.

Etkinlikli Çocuk İlmihali pdf indir

Ağaçlarından lezzetli meyveler tükettiğimiz, denizlerinde yüzüp serinlediğimiz, kırlarında yuvarlandığımız, dostlarımızla koşup oynadığımız ve saymakla bitmeyecek nimetlerle donatıldığımız bu güzel dünyayı yüce Allah bizim için yarattı. Bu dünya çapında doğru ve güzel olarak yaşayanları ise çiçeği burnunda bir hayatta en güzel biçimde ödüllendireceğinin müjdesini verdi.
Doğru ve güzel yaşamak ve diğer yaşamımızda sonsuz mutluluğa kavuşmamız içinse bir kılavuza ihtiyacımız vardı. Bugüne kadar yaratılan tüm bireylerin en güzeli olan Peygamber Efendimiz (s.a.v.) aracılığıyla tüm insanlara gönderdiği İslam dini, tam da ihtiyacımız olan şeydi.
Şu an elinde tuttuğun bu kitap dinimizi en güzel biçimde yaşayabilmen için sana yol gösterecek. Dinimizin kaidelerinı doğru uygulaman, Efendimiz’in (s.a.v.) güzel ahlakını örnek alabilmen için sana rehber olacak. Keyifli etkinler ve masallarla sana arkadaşlık edecek.
Haydi sayfaları çevirmeye başla. Kim bilir, belki de bu sayfalar Allah’ın bize vadettiği sonsuz hayat için ilk adımındır.

Etkinlikli Çocuk İlmihali kitap özeti

Etkinlikli Çocuk İlmihali pdf oku

Etkinlikli Çocuk İlmihali Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button