Bilgisayar Kitapları

Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Pdf indir

Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abaküs Kitap aracılığıyla çıkarılan Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Kitabı 240 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mayıs 2021 nolu ISBN numarasına sahip Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap kitabının yazarı Hüseyin BodurEtkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Kitabı Pdf indir

Bu kitap, kod yazarken önemle üstünde durulması gereken konuları basit bir dille anlatmıştır. Bir programlama dilinde yazılım geliştirirken isimlendirmenin nasıl yapılması gerektiğini, bir değişken oluştururken, bir metot yazarken, koşullu ifadeler ve döngüler kullanırken yapılması ve yerine getirilmemesi gerekenleri örneklerle ele almıştır. Bir yorumu iyi veya kötü yapan unsurlara değinmiş, okunabilirlik yönünden ihtiyaç duyulan formatlama kavramlarını açıklamıştır. Kitap bunun bunun yanında nesneye dayalı bir çok konuyu en yalın haliyle açıklamaya çalışmış, hata yönetimi ve test işlemlerinde önemle üstünde durulması gereken unsurları dile getirmiştir.

İçindekiler
İsimlendirmeler
Metotlar
Koşullu İfadeler ve Döngüler
Yorum Satırları
Formatlama
Nesneler ve Veri Yapıları
Hata Yönetimi
Birim Testleri
Örnekler

Etiketler: Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Pdf oku , Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap Pdf kitap indir, Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap pdf oku ücretsiz, Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap kitap indir ücretsiz, Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap pdf indir yandex, Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap pdf oku özet, Etkili Kod Yazma Teknikleri Hüseyin Bodur Abaküs Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button