Akademik Kitaplar

Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 264 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 13.50×20.00 cm‘dir. Ocak 2015 nolu ISBN numarasına sahip Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Recep TayfunEtkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Dünyanın diğer ucu ile iletişim kurabilen ve yaşananlardan anında haberdar olan insan, aynı binada oturan komşusunu tanımıyor olmasını doğal karşılamaktadır. Her gün yeni bir teknolojinin, insanlığın hizmetine sunulduğu şimdilerde, yaşanan bu tür olumsuzluklar, etkili iletişimin üstüne aldığı rolün her zamankinden daha fazla ve git gide artan bir biçimde önem kazandığını göstermektedir.

Anlatılanlar, son söz veya kesin hükümler oluşturma iddiasından uzak, iletişim ve özellikle beden dili hususunda, her insanın sahip olduğu cevherin keşfine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizde, olumlu ve değişik bir bakış açısına sahip olma yönünde yapacağı en ufak bir katkı, eserin amacına ulaşmasını sağlayacaktır.

Etiketler: Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Etkili İletişim ve Beden Dili Recep Tayfun Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button