Edebiyat Kitapları

Eski Atina’da Bir Gün Pdf indir

Eski Atina’da Bir Gün pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eski Atina’da Bir Gün kitabı 256 olarak çıkarılmıştır. William Stearns Davis tarafından kaleme alınan Eski Atina’da Bir Gün isimli kitap 9786057131362 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Eski Atina’da Bir Gün kitabını 22.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eski Atina’da Bir Gün pdf oku indir.

Eski Atina’da Bir Gün pdf indir

Farz edelim ki zaman makinesi gerçekten var ve siz ziyaret için antik dönem Atina’sına gitmeyi seçtiniz. Sokaklarında dolaşmaya başlıyorsunuz, kadınlar, erkekler, çocuklar, köleler, çiftçiler arasında geziniyorsunuz, bir çeşmeden su içiyorsunuz, bir tanrı heykelinin yanından, bir okulun önünden geçiyorsunuz, bir davete katılıyorsunuz. Bütün bunları ise bir rehber eşliğinde yapıyorsunuz: William Stearns Davis.

Davis, MÖ 360 yılına götürüyor bizleri. Bu tarihi seçmesinin ana sebebi Atina’nın en iyi dönemi olması; mimari ve ekonomik açıdan, sosyal hayat ve demokrasinin işleyişi yönünden vb. hemen hemen müthişe yakın bir dönem bu, Atina için. Eski Atina’da Bir Gün’de 2.500 yıldan fazla bir süre önce coğrafyamızdaki bireylerin gündelik hayatlarına dair detaylar bulacaksınız. Davis geniş bir şekilde incelemelerinı hoş bir dille aktarıyor, hikâyelerle süslüyor ve antik dönem Atina’sının çok kapsamlı bir resmini çiziyor.

Eski Atina’da Bir Gün kitap özeti

Eski Atina’da Bir Gün pdf oku

Eski Atina’da Bir Gün Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button