Çocuk Kitapları

Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Pdf indir

Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×21.50 cm baskı ile çıkan Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitabı Ekim 2018‘dir. 9786051734897 nolu ISBN numarasına sahip Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitabının yazarı Jeff KinneyEridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Saftirik 10 yaşında!

Bir nesil arkadaşlığı, bir kitabı paylaşıp okumaktan keyif almayı Saftirikle öğrendi.

Jeff Kinneynin olay yaratan ve yayımlandığı 50’den fazla ülkede satış rekorları kıran Saftirik Gregin Günlüğü serisinin son kitabı Eridik bittik! bütün dünya ile aynı anda Türkçede!

Jeff Kinney, JK Rowlingle birlikte artık gezegendeki en fazla satan çocuk edebiyatı yazarlarından biri.

– Independent

Eyvah, ortalık karıştı!

Kar yüzünden okul tatil olunca Greg Heffley’nin mahallesi karla kaplı bir savaş alanına dönüştü. Rakip gruplar toprak için savaşıyor, kardan devasa kaleler inşa ediyor ve destansı kartopu savaşları yapıyorlar. Hedefte ise Greg ile onun en iyi arkadaşı Rowley Jefferson var.

Bu, Greg ve Rowley’nin eriyen bir mahallede savaşan çeteleri yönettiği, müttefiklerin ve ihanetlerin olduğu tehlikeli bir savaş. Kar kalktığında, Greg ve Rowley birer kahraman mı olacaklar, yoksa yalnızca hayatta kalmayı mı başaracaklar?

Etiketler: Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf oku , Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf kitap indir, Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf oku ücretsiz, Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitap indir ücretsiz, Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf indir yandex, Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf oku özet, Eridik Bittik! Saftirik Gregin Günlüğü 13 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button