Pdf Kitap

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin PDF indir

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin, pdf kitap bölümümüzde 2008 senesinde kaleme alınan Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin kitabını sizlerle paylaştık. Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin kitabının detayları..

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin – Özeti

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2008
Eklenme: Mayıs 22nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 360
Yazar: Zecharia Sitchin
1.976

Enki, ilk etaptan bu yana olanları gelecek nesillere anlatmak üzere bir yazıcı seçti ve ona bir Tanıklık Kitabı yazdırdı. Zaman uygun olduğunda mührü kırılıp açılacak kil zarfın içinde 14 kil tablet vardı. 

Sümerce ve Akkadça tabletler, Babil ve Asur tapınak kütüphaneleri, Mısır, Hitit ve Kenan “mitleri” ve de kutsal kitapta anlatılanlar bu kitapta okuyacağınız metnin esasını oluşturmaktadır. 

KADİM SIRLAR, YENİ ANLAMLAR

• Tanrıların sayıları kutsal isimlerdeki gizli anlamların şifresini çözen ipuçları mıdır?

• Sümerlerin günümüze kadar ulaşan gelişmiş genetik bilgi anlayışı ile ilgili ne bilinmekte?

• Kitabı Mukaddes’in peygamberleri geleceği nasıl önceden bildirebilmişlerdi?

• Kutsal Tapınaktaki platformu, Baalbek’teki İniş Yerini ve Gize’ deki büyük piramitlerin altında uzanan platformu ustalıkla inşa edenler kimlerdi?

445.000 yıl kadar önce başka bir gezegenin astronotları altın aramak maksadıyla Dünya’ya geldiler. Dünya’nın denizlerinden birine iniş yapıp kıyıya çıktılar ve Eridu’yu, “Uzaklardaki Yuva”yı kurdular. Zaman içinde, bu ilk yerleşim bir uçuş kontrol merkezi, bir uzay limanı, madencilik operasyonları ve hatta Mars’ ta kurulan bir ara istasyonla birlikte tam bir Dünya Misyonuna dönüştü.

İş gücü yönündminimum sayıda olan astronotlar, İlkel İşçiler -Fbmo sapiens- oluşturmak için genetik mühendislik uyguladılar. Yeryüzünü devasa bir afetle silip süpüren Tufan taze bir başlangıç yapmayı gerektirdi; astronotlar tanrılara dönüşürken insanoğluna uygarlığı bahşedip ona nasıl tapınacağını öğrettiler. Derken, elde edilen her şey Dünya’ya gelen bu ziyaretçilerin kendi aralarındaki rekabet ve savaşlar sebebiyle yaşanan bir nükleer felaket yüzünden hemen hemen dört bin yıl önce darmadağın oldu.

Dünya üzerinde yaşananler, özellikle de insanlık tarihi başladığından beri olan olaylar Zecharia Sitchin aracılığıyla Kitabı Mukaddes’ ten, kil tabletlerden, kadim mitlerden ve arkeolojik keşiflerden teker teker ayıklanıp yazarın Dünya Tarihçesi adlı dizisinde bir araya getirildi. Ama Dünya’ da yaşanan olaylardan önce neler olmuştu?

Bu astronotların kendi gezegenleri Nibiru’ da neler olmuştu da uzay yolculuklarına, altına duyulan ihtiyaca, insanoğlunun oluşturulmasına yol açmıştı? Gök ve uzay destanlarının baş oyuncularını hangi duygular, rekabetler, inançlar, ahlak kaideleri (yahut ahlak eksikliği) harekete geçirmişti?

Nibiru üzerinde ve Dünya üzerinde gerilimin hrmanmasına neden olan ilişkiler nelerdi? Yaşlılar ile gençler, Nibiru’ dan gelmiş olanlar ile Dünya’ da doğmuş olanlar içindeki gerileme neden olan neydi? Ve olanlar ne dereceye kadar Kader geçmişteki hadiselerin kaydının geleceğin anahtarını taşıdığı bir kader aracılığıyla belirlenmekteydi?

Baş aktörlerden olup olaylara tanık olan, Kısmet ile Kader içindeki farkı görebilen birinin her şeyin, yani İlk Şeylerin ve belki de Son Şeylerin Nasıl, Nerede, Ne Zaman ve Niçin gerçekleştiğini gelecek nesiller için kayda geçirmesi ne kadar hayırlı olurdu, değil mi?

Bir önceki yazımız olan Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall başlıklı kitabımızda Tüm Çağların Gizli Öğretileri Manly P. Hall epub indir, Tüm Çağların Gizli Öğretileri Manly P. Hall epub oku ve Tüm Çağların Gizli Öğretileri Manly P. Hall pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button