Akademik Kitaplar

Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Pdf indir

Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sakarya Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Kitabı 372 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık kitabı 16.50×23.50 cm‘dir. Temmuz 2019 nolu ISBN numarasına sahip Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık kitabının yazarı Emin GündoğarEndüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitapta, farklı endüstriyel üretim yapıları da göz önüne alınarak, üretim planlama ve kontrol fonksiyonlarının işleyişi anlatılmaya çalışılmıştır. Kitabın 2. baskısı, Giriş, Ana Planlama, İhtiyaç Planlama, Kontrol ve Çizelgeleme, Üretim Tipleri ve Farklılıklar, Uygulama olmak üzere altı bölümden bir araya gelmektedir. Bu altı kısım içinde, 13 temel bölüm ile birlikte, bu bölümleri destekleyen 3 ek bölüm bulunmaktadır. Toplu Planlama (SOP, Ana Üretim Programlama (MPS), Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP, Kapasite İhtiyaç Planlaması Eş zamanlı MRP/CRP, Üretim Kontrol ve Çizelgeleme bölümleri bunun yanında, Proje, Proses ve Seri üretim bölümleri bulunmaktadır. Kitabın konularının daha iyi bilinmesi ve pratik hayattaki uygulamasının kavranması maksadıyla kitap ERP uygulama videoları ile desteklenmiştir. Ayrıca atölye çizelgeleme hususunda geliştirilen LEKIN yazılımının eğitim versiyonu uygulamalarına yer verilmiştir. Kitap bol şekil ve çözümlü örnek ile güçlendirilmiştir. Her bölümün sonuna çözüm sonuçları verilen çalışma soruları eklenmiştir.

Etiketler: Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Pdf oku , Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık Pdf kitap indir, Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık pdf indir yandex, Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık pdf oku özet, Endüstriyel Üretim Planlama ve Kontrol Emin Gündoğar Sakarya Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button